Інформація про повернення і обмін товару

Зробити Вашу покупку максимально комфортною – головне завдання співробітників нашого інтернет-магазину.

Ми знаємо і розуміємо, що бувають ситуації, коли обрана вами річ не підійшла за розміром, фасоном або просто не сподобалася «вживу». Саме для таких випадків законодавством передбачено повернення і обмін товару.

Закон про захист прав споживачів закріплює за покупцем право на повернення і обмін товару протягом 14 днів з моменту його придбання.

Правила повернення (обміну) товарів:

  1. Обов’язковою умовою обміну чи повернення є збереження товарного вигляду (цілісність упаковки, наявність бирок, етикеток, ярликів), відсутність слідів використання.
  2. Повернення і обмін товару проводиться за рахунок покупця.
  3. У разі виробничого браку або невідповідності замовленим позиціях, повернення товару відбувається за рахунок інтернет-магазину.
  4. Поверненню та обміну НЕ підлягають вироби, виготовлені за замірами замовника (подовжений або укорочений рукав, подовжені або укорочені брюки і т.і.), колір який не представлений у даної моделі. вироби з індивідуальної вишивкою (логотипом), а так само брошки ручної роботи.
  5. Вироби в розмірі 54, 56, 58 і 60 не підлягають обміну і поверненню.
  6. Обов’язковою умовою повернення грошових коштів є заповнення бланка повернення. Роздрукуйте і заповніть всі поля в бланку повернення та вкладіть його в посилку. Надішліть посилку за реквізитами, вказаними в бланку.
  7. Повернення грошових коштів відбувається протягом 3-7, але не довше 14 робочих днів з моменту отримання посилки представником інтернет-магазину, за умови дотримання всіх правил повернення і обміну.